Prostřední Bečva - apartmány a chata

Nabízíme ubytování v Beskydech pod Pustevnami v obci Prostřední Bečva ve dvou apartmánech a chatě o celkové kapacitě 14 lůžek.
Vhodné pro rodiny s dětmi.

Prostřední  Bečva leží v Chráněné krajinné oblasti pod  památnou horou Radhošť v těsné blízkosti Rožnova pod Radhoštěm.Vedle ubytování vede vedlejší silnice, která je současně i cyklostezkou, po které se lze vydat až do Valašského Meziříčí útulným prostředím kolem řeky Bečvy. V okolí najdete řadu zajímavých turistických tras a památek, které by neměl žádný turista vynechat - Pustevny s malebnými dřevenými stavbami v lidovém stylu (Maměnka, Libušín), socha pohanského boha Radegasta po pohodlné cestě na horu Radhošť, kde se nachází bronzová socha Cyrila a Metoděje a kaplička. Nepochybně nejatraktivnější je Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, druhé nejstarší muzeum ve střední Evropě, kde po celý rok probíhají tradiční akce v duchu lidových zvyků, řemesel a folkloru. V letním období poslouží koupaliště na Hutisku Solanci, v Rožnově pod Radhoětěm, aquapark ve Frenštátě pod Radhoštěm nebo přehrada Horní Bečva. K zimním radovánkám najdete v okolí velký výběr i uměle zasněžovaných sjezdovek a běžeckých tratí na Pustevnách, Horní Bečvě a Soláni. V létě koupání v bazénu,přírodní nádrži, v přehradě na Horní Bečvě nebo na koupalištích v Rožnově p. R. Lákavý je i  vodní areál ve Frenštátě p. R. s jedním s největších tobogánů v ČR. Je zde i možnost využití nově otevřené cyklostezky údolím Rožnovské Bečvy, která vede z Prostřední Bečvy až do Valašského Meziříčí. Cyklostezku můžou využívat i milovníci kolečkových bruslí.V blízkosti také dětské hřiště,tenisový kurt s letním posezením.V okolí je spousta cyklotras,ale i krajina pro pěší turistiku. V zimě jsou zde ideální běžecké trasy,milovníci sjezdového lyžování mohou využívat lyžařské vleky v blízkém okolí  (Pustevny, Horní Bečva, Hutisko- Solanec) a snowboardisté mohou navštívit Snowpark s vlastním vlekem na Horní Bečvě. V zimě jsou v okolí sjezdovky pro lyžování i běžecké tratě. Pobyt je vhodný jak pro rodiny s dětmi tak i dospělé.Stravu si můžete připravit sami, či navštívit blízké standardní i stylové restaurace.

U nás: bazén,vířivá vana, masáže, sauna, kulečník, stolní tenis, el.šipky, altán s krbem na grilovaní, dětské hřiště s houpačkami,skluzavkou a trampolínou.

V blízkosti: cyklostezka (10 m), tenisový kurt/volejbalové hřiště/koupaliště(400m), wellness (1km),koupaní v řece Bečva (10m), přehrada Horní Bečva 2Km (půjčovna lodiček),značené turistické stezky (500m), Valašské muzeum v přírodě (8Km), krytý bazén v Rožnově pod R., lanové centrum, turistický areál Pustevny, socha Radhošť (8Km).
Apartmán 529

 SKIBUS PRO UBYTOVANÉ ZAJIŠTĚN

 WIFI ZDARMA

 Jak se k nám dostanete:

Z Rožnova pod Radhoštěm po hlavní silnici E442 směrem na Slovensko.Druhou obcí za Rožnovem je Prostřední Bečva. Za označením začátku obce odbočit vpravo a pak hned zase vpravo (po levé straně míjíte tenisový kurt).Po cca 400m za mírnou pravotočivou zatáčkou se nachází ubytovací zařízení.

 

 Ubytování v Beskydech. Ubytování pod Pustevnami. Ubytování Prostřední Bečva. Ubytování Zlínsko. Apartmány a chata na pronájem. Školení a teambuilding v Beskydech. Dovolená v Beskydech. Rodinné pobyty. Lyžování Beskydy. Golf v Beskydech. Celoroční pronájem. Cyklostezka údolím Rožnovské Bečvy.

Apartmán 624
Chata 623