Velké Karlovice Chalupa 161 a Chalupa 1022

Nabízíme vám stylové ubytování ve dvou chalupách,
ideální pro krásně prožité  víkendy ,ale také pro dovolenou s rodinou nebo přáteli.

Chalupy jsou nové stylové dřevěnice s krbem,kachlovými kamny a jsou plně vybaveny.Ubytování přímo u sjezdovky

Nacházejí se  v centru veškerého sportovního a turistického vyžití ve Velkých Karlovicích v údolí  Leskové, v chráněné krajinné oblasti romantického,čistého prostředí,podhůří Beskyd a Javorníků, vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i pro skupiny lidí. I když se nacházejí v centru sportovního a rekreačního vyžití, jsou na polosamotě, obklopeny krásnými lesy, oddělené protékající horskou bystřinou, která pramení ve 3km vzdáleném Beskydském pralese.Toto prostředí zejména pro svou čistotu ovzduší, je velmi vhodné  pro ozdravné pobyty a relaxaci nejen pro děti, ale i pro dospělé.

Pobyt na našich chalupách umožňuje sportovní a turistické vyžití, naprostý klid,odpočinek a soukromí.
Vynikající podmínky pro zimní rekreaci - 80m  od chalup je  lyžařský skiareál Razula s 1000 m dlouhou sjezdovkou a dojezdem na lyžích až k chalupě. V letních měsících ideální pro turistiku, cykloturistiku, sběr hub a odpočinku.Turistické a cyklistické výlety mohou začít od 50m vzdálených značených,turistických a cyklistických tras na hřebeny Javorníku, nebo do 40km vzdáleného Vsetína. Podél této cyklistické stezky je možné se vykoupat v nově vybudovaném koupališti ve Velkých Karlovicích nebo na přírodním štěrkovišti v Novém Hrozenkově. U této překrásné cyklostesky,která vede v délce cca 50km kolem řeky Bečvy je vybudováno mnoho občerstvení,dětských hřišť,golfové hřiště,tenisové kurty aj.
Po tomto sportovním vyžití, vám nabízíme relaxaci v naprostém soukromí, v nově vybudovaném venkovním posezení, vybavené krbem, vířivou masážní vanou se 180 tryskami a teplotou vody až 40°C. Děti mohou využít dětské hřiště s houpačkami, pískoviště, ruské kuželky, trampolínu, stolní tenis atd. Doufáme,že se Vám u nás v 
krásném prostředí bude líbit a odpočinete si.Uděláme vše, aby jste byli spokojeni.
Příjezd k objektům je zajištěn celoročně, parkování je přímo u chalup. 

WIFI ZDARMA

PŮJČOVNA LYŽAŘSKÉHO VYBAVENÍ PRO UBYTOVANÉ SE SLEVOU - 10M OD CHALUPY.

 

Chalupa 161

K dispozici jsou čtyři ložnice, koupelna se sprchovým koutem, 2x WC, jídelna, terasa s vířivou vanou.

Chalupa Velké Karlovice
V obývacím pokoji je krb, barevná televize, DVD, rádio. Kuchyň je plně vybavena nádobím, rychlovarnou deskou, mikrovlnou troubou, myčkou na nádobí a lednicí. Během pobytu na chalupě lze využít venkovní gril na dřevěné uhlí, elektronické šipky, stolní tenis, dětské hřiště s pískovištěm, bembinton, a jiné. V místě je skiareál Galík, Laterna, Razula (vzdálená 50m), značené a udržované turistické a běžecké trasy. Tenis, squash, bowling, golf, jízdárna a koupaliště v blízkosti. 

 

Chalupa 1022

K dispozici jsou čtyři ložnice, dvě koupelny se sprchovým koutem a WC.Chalupa Velké Karlovice
Kuchyň s jídelnou spojena obývacím pokojem a vchodem na venkovní terasu s posezením, krbem, a vířivou vanou. V obývacím pokoji je krb, barevná televize, DVD, radio s CD. Kuchyň je plně vybavena nádobím, rychlovarnou deskou, mikrovlnou troubou, myčkou na nádobí a lednicí. Během pobytu na chalupě lze využít venkovní gril na dřevěné uhlí, elektronické šipky,dětské hřiště s pískovištěm a houpačkami, bembinton,trampolínu, stolní tenis,ruské kuželky a jiné. V místě je skiareál  Razula (vzdálená 80m),Galík, Laterna, značené a udržované turistické a běžecké trasy.
Tenis, squash, bowling, golf, jízdárna a koupaliště v blízkosti.